Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Autodesk

Autodesk

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection 2025, 1 komerční uživatel, pronájem na 1 rokAutodesk AEC Collection zahrnuje špičkové projekční a architektonické aplikace pro tvorbu, vizualizaci a simulaci stavebních projektů a potrubních celků..
109 804 Kč
s DPH
Autodesk AutoCAD 2025, 1 uživatel, pronájem na 1 rokAutoCAD je software CAD (Computer-Aided Design), který slouží k přesnému 2D a 3D kreslení, navrhování a modelování a nabízí tělesa, povrchy, objekty sítě, dokumentační prvky a další funkce. Obsahuje funkce pro automatizaci úkolů a zvýšení produktivity, jako jsou porovnávání výkresů, počítání, přidávání objektů nebo vytváření tabulek. Dále zahrnuje sedm specializovaných sad nástrojů pro elektrotechnické návrhy, návrhy výrobních závodů, výkresy architektonických rozvržení, strojírenské návrhy, 3D mapování, přidávání naskenovaných snímků a převod rastrových obrázků. Aplikace AutoCAD umožňuje uživatelům vytvářet či upravovat výkresy a přidávat k nim poznámky ze stolních počítačů, z webu i z mobilních zařízení..
63 346 Kč
s DPH
Autodesk AutoCAD LT 2025, 1 uživatel, prodloužení pronájmu o 1 rokAutoCAD LT je CAD software, který se používá k přesnému kreslení, navrhování a dokumentaci ve 2D. Obsahuje funkce pro automatizaci úkolů a zvýšení produktivity, jako jsou porovnávání výkresů, počítání, přidávání objektů nebo vytváření tabulek. Aplikace AutoCAD LT umožňuje uživatelům vytvářet či upravovat výkresy a přidávat k nim poznámky ze stolních počítačů, z webu i z mobilních zařízení..
14 834 Kč
s DPH
Autodesk AutoCAD LT 2025, 1 uživatel, pronájem na 1 rokAutoCAD LT je CAD software, který se používá k přesnému kreslení, navrhování a dokumentaci ve 2D. Obsahuje funkce pro automatizaci úkolů a zvýšení produktivity, jako jsou porovnávání výkresů, počítání, přidávání objektů nebo vytváření tabulek. Aplikace AutoCAD LT umožňuje uživatelům vytvářet či upravovat výkresy a přidávat k nim poznámky ze stolních počítačů, z webu i z mobilních zařízení..
16 157 Kč
s DPH
Autodesk Fusion 1 uživatel, pronájem na 1 rokAutodesk Fusion je software pro navrhování, projektování, elektroniku a výrobu, vše v jednom. Propojuje celý proces vývoje produktů do jednoho cloudového softwaru pomocí integrovaného prostředí 3D CAD, CAM, CAE a PCB..
20 247 Kč
s DPH
Autodesk Inventor 2025, 1 komerční uživatel, pronájem na 1 rokSoftware Autodesk Inventor poskytuje inženýrům kompletní sadu výkonných řešení pro strojírenské návrhy pro 3D modelování, simulaci, vizualizaci a dokumentaci. Pomocí softwaru Inventor mohou inženýři vytvořit virtuální ztvárnění konečného produktu, které ještě před jeho dokončení ověří formu, tvar a funkci. Software obsahuje výkonné nástroje pro modelování, možnosti převodu dat mezi různými CAD aplikacemi a nativní výkresy DWG, které vám pomohou snížit náklady na vývoj, vytvářet vynikající produkty a rychleji uvádět produkty na trh..
77 237 Kč
s DPH
Autodesk Inventor PDM, 1 komerční uživatel, pronájem na 1 rokSada Product Design & Manufacturing Collection vám pomůže ušetřit na výrobcích, které potřebujete. Tato sada nástrojů vám pomůže řešit zajímavější problémy. Sada obsahuje špičkový konstrukční software a další nástroje pro analýzu a simulaci, vizualizaci, zachycení reality, tvorbu detailů a automatizaci..
100 733 Kč
s DPH
Autodesk Revit 2025, 1 komerční uživatel, pronájem na 1 rokPro koho je licence určena:Komerční; Jazyk:Anglický, Český; Způsob licencování:Pronájem; Typ licence:Online ESD; Perioda placení:1 rok.
89 889 Kč
s DPH
Autodesk Revit LT Suite 2025, 1 komerční uživatel, prodloužení pronájmu o 1 rokAplikace Revit LT se používá k navrhování, dokumentaci, vizualizaci a dodávání architektonických a inženýrských projektů a je určená pro jednotlivce a týmy pracující s CAD a BIM..
22 336 Kč
s DPH
Autodesk Revit LT Suite 2025, 1 komerční uživatel, pronájem na 1 rokAplikace Revit LT se používá k navrhování, dokumentaci, vizualizaci a dodávání architektonických a inženýrských projektů a je určená pro jednotlivce a týmy pracující s CAD a BIM..
24 382 Kč
s DPH