Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  PreSonus

PreSonus

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
PreSonus Studio One 6 Artist Upgrade z ArtistJazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Upgrade; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Online ESD.
1 270 Kč
s DPH
PreSonus Studio One 6 ArtistJazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Online ESD.
2 415 Kč
s DPH
PreSonus Studio One 6 Professional CrossgradeJazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Online ESD.
7 184 Kč
s DPH
PreSonus Studio One 6 Professional EDU update z předchozích verzíJazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Charita; Způsob licencování:Upgrade; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Online ESD.
1 866 Kč
s DPH
PreSonus Studio One 6 Professional EDUJazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Charita; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Online ESD.
5 011 Kč
s DPH
PreSonus Studio One 6 Professional Upgrade z ArtistJazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Upgrade; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Online ESD.
7 530 Kč
s DPH
PreSonus Studio One 6 Professional Upgrade z Professional/ProducerJazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Upgrade; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Online ESD.
3 585 Kč
s DPH
PreSonus Studio One 6 ProfessionalJazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Online ESD.
9 650 Kč
s DPH
PreSonus Studio One Premium Add-On BundleJazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Online ESD.
2 561 Kč
s DPH