Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

Přidat do oblíbenýchSFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode.

Kód produktu839343
Part numberSFP-PLUS-SR-CIS(SFP-10G-SR OEM
EAN produktu8594162431458
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Cisco
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
1210 Kč
Vaše cena bez DPH
448.76 Kč
Vaše cena včetně DPH
543 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode.
Typ vlákna: Multimode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+
Aktuální cena produktu je543Kč  s dph
Váš e-mail