Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HPA komp., DM

Přidat do oblíbenýchSFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HPA komp., DM
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu703137
Part numberSPB-7603WHPA//promo
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobce:Hewlett - Packard
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1330 Kč
Vaše cena bez DPH
285.12 Kč
Vaše cena včetně DPH
345 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HPA komp., DM.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je345Kč  s dph
Váš e-mail