Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Typ příslušenství
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
AP-AC-12V30B 12V 30W Power AdapterTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
756 Kč
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
3 709 Kč
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
116 231 Kč
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
28 724 Kč
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
15 030 Kč
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
8 695 Kč
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR RENEW J9150DTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
6 586 Kč
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 489 Kč
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
3 536 Kč
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 790 Kč
Novinka
Aruba 12p PoE+ / 12p 1GbE SFP v3 zl2 ModTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
94 303 Kč
Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
65 789 Kč