Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka134...20
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Bezprašné ubrousky KIMWIPES GREEN pro čištění optických vlákenpro čištění optických vláken</br> Balení 280 ks.
150 Kč
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOHSXKO-DROP-12-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 09/125. Balení cívka 500m..
9 120 Kč
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-16-OS-LSOHSXKO-DROP-16-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 16 vláken SM 9/125. Balení cívka 500m.
11 321 Kč
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOHSXKO-DROP-24-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125..
15 489 Kč
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOHSXKO-DROP-2-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
4 088 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOHSXKO-DROP-4-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
4 954 Kč
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOHSXKO-DROP-8-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125. Balení 500m.
7 233 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 0,5mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
182 Kč
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
353 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
443 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
161 Kč
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
502 Kč
s DPH
Stránka134...20