Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
USB portGigabit ethernetSlot na SIM kartuPodporované standardyFrekvenční pásmo (GHz)Slot pro paměťovou kartuIntegrovaná bezdrátová kartaSFP slotProvedeníPočet SFP portůPočet SFP+ portůTyp produktuPočet portů LANÚroveň licencePočet mini-PCI slotůVlastnostiPodporované standardy
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. RouterBOARD

RouterBOARD

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka134...24
MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorNapájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor.
260 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
882 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
882 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
882 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
882 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
882 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
882 Kč
s DPH
MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RMMikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM.
440 Kč
s DPH
MikroTik 24V4APOW - 24V, 4A náhradní napájecí zdroj pro CCR1016 a CCR103624V, 4A náhradní napájecí zdroj pro CCR1016 a CCR1036.
732 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 48V2A96W - napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabelnapájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabel.
993 Kč
s DPH
MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD), 716MHz CPU, 128MB RAM, 2xLAN, 2.4+5GHz, 802.11b/g/n/ac, PoE 802.3af/at, vč. L4 licenc716MHz CPU, 128MB RAM, 2xLAN, 2.4+5GHz, 802.11b/g/n/ac, PoE 802.3af/at, vč. L4 licence.
2 167 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik cAP Lite, 1.5dBi Dual-Chain, 650MHz CPU,64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz Wi-Fi, 802.11b/g/n, vč. L4 licence1.5dBi Dual-Chain, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz Wi-Fi, 802.11b/g/n, vč. L4 licence.
736 Kč
s DPH
Stránka134...24